Witaj w świecie pełnym magii. Jak potoczą się twoje losy to zależy od Ciebie.
 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj
W danej chwili nie widnieje tutaj żadne ogłoszenie.

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Hao

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Podróż

Podróż

00
Brak nowych postów

Magnolia

Magnolia
Za dawnych czasów jeszcze przed wielką wojną było to jedno z najbardziej szanujących się miast oraz posiadało prawdopodobnie najpotężniejszą z prawych gildii magicznych. Niestety dzisiaj są to zaledwie ruiny dawnych budowli, wszystko zostało dosłownie zmiażdżone przez nadużywanie magii podczas walk mrocznych gildii. Fairy Tail mimo tego dalej stara się utrzymać w ich starym budynku, który stracił na świetności już dziesiątki lat temu, oczywiście nie mowa tutaj o samym budynku, który lada moment może się zawalić lecz również o samych magach gildii, a raczej garstce pozostałych członków. Mieszkający tutaj ludzie w większości pouciekali w inne miejsca w poszukiwaniu spokoju i warunków do normalnego życia co w dzisiejszych czasach jest niemalże niemożliwe. Znajduje się tutaj dużo niewielkich osiedli należących do przeróżnych ciemnych typów, którzy zawzięcie chcą wyplenić prawość z tego miejsca, pomimo ciągłych oporów prawe gildie są coraz mocniej spychane na skraj zakłady.

Brak nowych postówWschodni Las, Brak nowych postówRuiny Fairy Tail
79Pon Lip 18, 2011 4:15 pm
Fein Główna ulica
Brak nowych postów

Acalypha

Acalypha
Niegdyś było to miasto kupieckie, w którym znajdowała się najlepsza gildia tegoż rodzaju Love & Lucky. Ten budynek stoi do dzisiaj ale czy prosperuje tego nie wiemy. Miasto zostało przebudowane i wygląda zupełnie inaczej, jest teraz bardziej miejscem wypoczynku niż handlu.

Brak nowych postówLove & Lucky
13Nie Mar 27, 2011 4:04 pm
Fein Faktoria handlowa
Brak nowych postów

Clover

Clover
Niewielka wioska znajdująca się na niewielkim kontynencie Hao. Nie dzieje się tam nic specjalnego poza nieregularnymi bitkami, które się nie odbijają na życiu mieszkańców. Każdy toczy spokojne życie co nie oznacza, ze jest to zacofane miasteczko pod względem magii czy handlu.

00
Hao Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane