Magia Coś Tam PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj w świecie pełnym magii. Jak potoczą się twoje losy to zależy od Ciebie.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
W danej chwili nie widnieje tutaj żadne ogłoszenie.

 

 Realia

Go down 
AutorWiadomość
Froozy
Liczba postów : 15
Join date : 27/09/2010

Karta Postaci
Życie:
Realia Dpo7a33869/69Realia Empty_bar_bleue  (69/69)
Energia Magiczna:
Realia Dpo7a338666/666Realia Empty_bar_bleue  (666/666)
Stamina:
Realia Dpo7a3381365/10000Realia Empty_bar_bleue  (1365/10000)

Realia Empty
PisanieTemat: Realia   Realia EmptyPon Sty 24, 2011 3:53 pm

Sytuacja we Fiore nie wygląda ciekawie. Od kiedy siła Grimoire Heart sięgnęła niebagatelnego poziomu zagrożone zostały wszystkie regularne gildie magów. Na pierwszy ogień poszło Fairy Tail, i jako jedyne toczyło bitwy z wrogiem przez dwa lata. Lecz gdy tylko zrównano z ziemią Magnolię, „Ogon Wróżki” poległ. Szczątkowi ocaleni zaszyli się gdzieś na północy Królestwa. Z następnymi gildiami było już tylko łatwiej. Skutki wieloletnich bitw pomiędzy Grimoire Heart a gildiami i Radą znacząco odbiły się na terytorium Fiore. Potężne zaklęcia niszczące ogromne obszary jak również nadmierne użytkowanie Etherion’a przez radę, spowodowało podzielenie Królestwa na 6 wysp. Chaos dopiero wtedy zapanował. Całe ogromne metropolie zostały zniszczone przez trzęsienia ziemi oraz powodzie. Klimat poszczególnych wysp z powodu tej tragedii drastycznie się zmienił.
Okres ten znany jest obecnie historykom jako „Upadek Starego Królestwa”. W tym momencie rada była bezsilna. Mroczne gildie rozlazły się po wszystkich wyspach i wyniszczały się nawzajem z ostatnimi dobrymi gildiami. Grimoire Heart rozgromiło resztki władz. I gdy już nie miało ich co powstrzymać, nagle wycofali się. Zaledwie garstka osób zna powód dla którego to zrobili. Zajęli największą część Starego Fiore – wyspę Qiang oraz najmniejszą Xiao. I tak, reszta księstwa miała szansę odbudować się przez kolejne 70 lat. Rada ruszyła ponownie, zbierając kogo się dało do swych oddziałów. Przyjęli wyspę Fanhui, Shilou oraz połowę Hao. Pozostałości regularnych gildii osiadły na drugiej połowie Hao.
W tym wszystkim pozostała wysepka Huai. Podpisano traktat o nietykalności i neutralności tej wyspy . Z tegoż powodu zasiedliła je OGROMNA ilość ludzi pragnących spokoju. Jednak nie trwał on długo. Zapomniana przez wielu gildia Phantom Lord wypełzła z najgłębszych otchłani Huai. Z pomocą Grimoire Heart, z którymi podpisali sojusz, przejęli z łatwością wyspę. Natomiast w tym samym czasie na Shilou, pewna grupka ludzi wściekła na beztroskie zachowanie Rady, zbierała swą własną armię przeciw ich rządom. Dzięki genialnej taktyce i zaskoczeniu, przejęto wszystkie większe miasta. Reszta się poddała, bądź dołączyła do okupantów. I w ten sposób powstali „Rebelianci” – grupa będąca neutralna wobec mrocznym gildiom, częściowo wspierana przez regularne gildię oraz walcząca przeciw Magicznej radzie. I tak minęło kolejne 257 lat bez większych bitew, czy też bardziej takich, które wpłynęły stanowczo na geografię Nowego Fiore…

Realia Mapka6

Oczywiście są to informacje oficjalne i bardzo ogólne. Ktoś zataił wszelakie nazwiska czy niektóre ważniejsze informacje. Pogłoska głosi, iż prawda skryta jest w niezwykle rzadkich Lacrymach. Posiadanie takowej jest wielce opłacalne jak i niebezpieczne. Rząd z jakichś powodów nie chce dopuścić do ujawnienia tych informacji. Nawet mówienie tego tutaj jest niebezpieczne...
Powrót do góry Go down
 
Realia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia Coś Tam PBF :: Informacje :: Poradnik-
Skocz do: